Osobni kontakti


osobnikontakti.info | Osobni kontakti
osobnikontakti.info | Osobni kontakti

osobnikontakti.info | Osobni kontakti

барам машко Тип на врска: Било која - Ireen6 | Tallinn | Естонија


барам машко Ireen6 Tallinn Естонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

Ireen6 Риби
Естонија, Tallinn

Ja sam женско, 59
барам машко години од 46 до 52

ebjdho9gd4

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1960-02-21 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Естонија
Мојот град: Tallinn
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 59 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Плави
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Две или три
За деца: Веројатно не
Мои омилени миленичиња: Мачки
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Зборувам: Естонски
Унгарски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Патување / Разгледување
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Танцување
Друго
 
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Кафе
Бело вино
Црвено вино
 
Мојата храна: Друго
 
Омилена музика: Класика
Рок
 
Чувство за хумор: Саркастично
 Додади во омилениhttp://osobnikontakti.info/ebjdho9gd4
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |osobnikontakti.info dating service TOS and PP | osobnikontakti.info dating service Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates