Osobni kontakti


osobnikontakti.info | Osobni kontakti
osobnikontakti.info | Osobni kontakti

osobnikontakti.info | Osobni kontakti

duke kërkuar një burrë Lloji i marrëdhenies: Çdo - Ireen6 | Tallinn | Estonia


duke kërkuar një burrë Ireen6 Tallinn Estonia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Voto

Ireen6 Peshqit
Estonia, Tallinn

Unë jam një grua, 59
duke kërkuar një burrë nga 46 deri 52

ebjdho9gd4

dërgo një email
dërgo një imazh emocionesh
Kalo përpara profilin
Shto si shok


Ditëlindja: 1960-02-21 
Lloji i marrëdhenies: Çdo
Vendi im: Estonia
Qyteti im: Tallinn
Pamja
Gjatësia ime: 5' 6" (1.68 m.)
Pesha ime: 130 lbs. (59 kg)
Flokët e mi: Bionde
Sytë e mi: Blu
Lloji I trupit tim: I pakët
Pjesa më e mirë e trupit tim: Të tjera
Raca ime: E bardhë/kaukazian
Familja
Statusi im martesor: Beqar
Fëmijët: Dy ose tre
Rreth fëmijëve: Ndoshta jo
Kafshët e mia shtëpiake të preferuara: Mace
 
Sociale
Puna ime: Të tjera
Të ardhurat e mia: Të tjera
Unë flas: Estonisht
Hungarisht
Anglisht
 
Stili i jetës
Bindjet politike: Disa pikëvështrime të tjera
Hobi im: Udhëtim/pamje
Muzikë dhe koncerte
 
Sporti im i preferuar: Kërcim
Të tjera
 
Party
Të pirit duhan: Jo duhapirës
Alkol: Raste jo speciale
Pijet: Kafe
Verë e bardhe
Verë e kuqe
 
Ushqimi im: Të tjera
 
Muzika e preferuar: Klasike
Rock
 
Sensi i humorit: Sarkastik
 Shto te të preferuarathttp://osobnikontakti.info/ebjdho9gd4
Ankohu për këtë përdoruesAnkohu për këtë përdorues
Personals |Burra |Gra |osobnikontakti.info dating service TOS and PP | osobnikontakti.info dating service Shërbimi mbështetës
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates