Osobni kontakti


osobnikontakti.info | Osobni kontakti
osobnikontakti.info | Osobni kontakti

osobnikontakti.info | Osobni kontakti

барам машко Долга врска или брак - Ksekne | Mingi Muu | Естонија


Слика наскоро...

Ksekne Јарец
Естонија, Mingi Muu

Ja sam женско, 54
барам машко години од 45 до 58

d2qbho9vzm

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1964-12-22 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Естонија
Мојот град: Mingi Muu
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 75 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Зелени
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разделени
Деца: Две или три
За деца: Веројатно не
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Пост дипломски
 
Мојата специјалност: Социјални науки
 
Зборувам: Естонски
Руски
Англиски
Фински
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Спортување
Готвење
Патување / Разгледување
Градинарство / Пејсажи
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Одбојка
Танцување
 
Забава
Пушење: Непушач
Пијалоци: Вода
Кафе
Црвено вино
 
Мојата храна: Здрава храна
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Класика
Диско
Поп
 
Чувство за хумор: Пријателско
 



Додади во омилениhttp://osobnikontakti.info/d2qbho9vzm
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник




Personals |Мажи |Жени |osobnikontakti.info dating service TOS and PP | osobnikontakti.info dating service Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates