Osobni kontakti


osobnikontakti.info | Osobni kontakti
osobnikontakti.info | Osobni kontakti

osobnikontakti.info | Osobni kontakti

duke kërkuar një burrë Afatgjatë ose martesë - Ksekne | Mingi Muu | Estonia


Foto duke ardhur

Ksekne Bricjapi
Estonia, Mingi Muu

Unë jam një grua, 54
duke kërkuar një burrë nga 45 deri 58

d2qbho9vzm

dërgo një email
dërgo një imazh emocionesh
Kalo përpara profilin
Shto si shok


Rreth meje
Ditëlindja: 1964-12-22 
Lloji i marrëdhenies: Afatgjatë ose martesë
Vendi im: Estonia
Qyteti im: Mingi Muu
Pamja
Gjatësia ime: 5' 6" (1.68 m.)
Pesha ime: 165 lbs. (75 kg)
Flokët e mi: Kafe e lehtë
Sytë e mi: Jeshil
Raca ime: E bardhë/kaukazian
Familja
Statusi im martesor: I ndarë
Fëmijët: Dy ose tre
Rreth fëmijëve: Ndoshta jo
Situata ime e jetesës: Jetoni vetëm
 
Sociale
Puna ime: Të tjera
Të ardhurat e mia: Të tjera
Edukimi im: Diplomë e graduar
 
Specialiteti im: Shkenca sociale
 
Unë flas: Estonisht
Rushisht
Anglisht
Finlandisht
 
Stili i jetës
Bindjet politike: Konservative
Hobi im: Sportet luajtëse
Të gatuarit
Udhëtim/pamje
Kopshtari/natyrë
Muzikë dhe koncerte
 
Sporti im i preferuar: Volejboll
Kërcim
 
Party
Të pirit duhan: Jo duhapirës
Pijet: Ujë
Kafe
Verë e kuqe
 
Ushqimi im: Shëndetshëm
Te gjitha cokollatat, gjithë kohën
 
Muzika e preferuar: Klasike
Disko
Pop
 
Sensi i humorit: Shoqëror
 Shto te të preferuarathttp://osobnikontakti.info/d2qbho9vzm
Ankohu për këtë përdoruesAnkohu për këtë përdorues
Personals |Burra |Gra |osobnikontakti.info dating service TOS and PP | osobnikontakti.info dating service Shërbimi mbështetës
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates