Osobni kontakti


osobnikontakti.info | Osobni kontakti
osobnikontakti.info | Osobni kontakti

osobnikontakti.info | Osobni kontakti

барам женско Муабет - mylifestartsatnight | Tartu | Естонија


Слика наскоро...

mylifestartsatnight Бик
Естонија, Tartu

Ja sam женско, 37
барам женско години од 27 до 42

ebs29wsbta

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1982-05-17 
Тип на врска: Муабет
Мојата држава: Естонија
Мојот град: Tartu
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 68 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Сиви
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Во брак
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $1,000 - $3,000 месечно
Моето образование: Пост дипломски
 
Мојата специјалност: Медицина / Фармација
Други научни специјалности
 
Зборувам: Естонски
Англиски
Руски
 
Животен стил
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Кампување
Спортување
Кафе и муабет
Готвење
Закажување
Патување / Разгледување
Градинарство / Пејсажи
Филмови / Музика
Музеи и уметност
Пробување вина
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Пливање
Скијање
Танцување
 
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Зелен чај
Кафе
Коктел
Бело вино
Црвено вино
Мартини
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
 
Омилена музика: Класика
Диско
Џез
Поп
Рок
 
Чувство за хумор: Просто
 Додади во омилениhttp://osobnikontakti.info/ebs29wsbta
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |osobnikontakti.info dating service TOS and PP | osobnikontakti.info dating service Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates