Osobni kontakti


osobnikontakti.info | Osobni kontakti
osobnikontakti.info | Osobni kontakti

osobnikontakti.info | Osobni kontakti

duke kërkuar një grua Bisedë - mylifestartsatnight | Tartu | Estonia


Foto duke ardhur

mylifestartsatnight Demi
Estonia, Tartu

Unë jam një grua, 37
duke kërkuar një grua nga 27 deri 42

ebs29wsbta

dërgo një email
dërgo një imazh emocionesh
Kalo përpara profilin
Shto si shok


Ditëlindja: 1982-05-17 
Lloji i marrëdhenies: Bisedë
Vendi im: Estonia
Qyteti im: Tartu
Pamja
Gjatësia ime: 5' 7" (1.70 m.)
Pesha ime: 150 lbs. (68 kg)
Flokët e mi: Kafe e errët
Sytë e mi: Gri
Lloji I trupit tim: Rreth mesatares
Pjesa më e mirë e trupit tim: Sytë
Raca ime: E bardhë/kaukazian
Familja
Statusi im martesor: I martuar
Fëmijët: Asnjë
Rreth fëmijëve: Ndonjë ditë
Situata ime e jetesës: Jetoni vetëm
 
Kafshët e mia shtëpiake të preferuara: Mace
Qenë
 
Sociale
Puna ime: Të tjera
Të ardhurat e mia: 1000-3000 dollarë për muaj
Edukimi im: Diplomë e graduar
 
Specialiteti im: Mjekësi/Farmaci
Tjetër lloj specialitet shkencash
 
Unë flas: Estonisht
Anglisht
Rushisht
 
Stili i jetës
Hobi im: Klubet e natës/të kërcyerit
Kampingu
Sportet luajtëse
Kafe dhe bisedë
Të gatuarit
Të darkosh jashtë
Udhëtim/pamje
Kopshtari/natyrë
Filma/Video
Muzeume dhe arte
Shijimi i verës
Muzikë dhe koncerte
 
Sporti im i preferuar: Not
Ski
Kërcim
 
Party
Të pirit duhan: Jo duhapirës
Alkol: Raste jo speciale
Pijet: Ujë
Caj jeshil
Kafe
Koktej
Verë e bardhe
Verë e kuqe
Martini
 
Ushqimi im: Mish dhe patate
Shëndetshëm
 
Muzika e preferuar: Klasike
Disko
Xhaz
Pop
Rock
 
Sensi i humorit: Budalla
 Shto te të preferuarathttp://osobnikontakti.info/ebs29wsbta
Ankohu për këtë përdoruesAnkohu për këtë përdorues
Personals |Burra |Gra |osobnikontakti.info dating service TOS and PP | osobnikontakti.info dating service Shërbimi mbështetës
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates